» PODPORTE NÁS
Podporte nás

Páči sa vám myšlienka tohto projektu? Máme niekoľko možností spolupráce!

Pracujete pre TV, rádio, časopis , ... ? Ponúknite nám reklamný priestor na reklamu ezoterického víkendu Anjeli a Vy a získate v závislosti od vašej ponuky od lístkov na podujatie, darčekových poukazov na služby ošetrenia pleti, líčenia, veštenia a podobne v SANNY, až po možnosť bezplatnej prezentácie vašej firmy na našom podujatí.

Máte webové stránky alebo e-shop obchodu - firmy súvisiacej s ezoterikou, zdravým životným štýlom, cvičením ? Umiestnite na hlavnú stránku svojho webu Reklamné logo Anjeli a VY s preklikom na náš web a získate vstupenku na oba dni na podujatie Anjeli a VY. Pokiaľ umiestnite náš baner s preklikom do svojej kolonky Partneri na vašich podstránkach získate vstupenku na jeden deň na podujatie Anjeli a VY.

Umiestnite farebný reklamný plagát podujatia Anjeli a VY do svojej predajne s ezoterickým tovarom, obchodu so zdravou výživou, kvetinárstva, masážneho salónu, kozmetického salónu, manikúry, pedikúry, cestovnej kancelárie, firmy s počtom zamestnancov nad 15 ľudí a podobne na dobre viditeľné miesto pre zákazníkov a získate vstupenku na dva dni na podujatie Anjeli a VY. Umiestnite do predajne aj malé letáčky pre zákazníkov, ktoré si môžu vziať (aj čiernobiele minimálne 300 kusov) a získajte ďalšiu vstupenku na oba dni na podujatie Anjeli a VY

Logo Anjeli a VY k stiahnutiu TU.

Reklamný plagát k stihanutiu TU.

ODAxYzhiMm