ANJELSKÁ TERAPIA PRE DETI

Skupinová anjelská terapia pre deti

Vaše deti počas trojhodinového kreatívneho zážitkového kurzu objavia svet anjelov, víl, jednorožcov, elfov a iných pre nás často bájnych bytostí, ktoré však neodmysliteľne patria k detskému svetu a citlivá detská duša ich výrazne vníma.

Deti sa v malej skupinke pod vedením skúsených lektoriek hrajú kreatívne hry, kreslia upokojujúce obrazce - mandaly, pracujú s kryštálmi, komunikujú s duchovným svetom prostredníctvom anjelských kariet, počúvajú čítanie anjelských rozprávok, učia sa básničky a pesničky o vílach a vyrábajú anjelov strážnych.

Dieťa často vnímané ako hyperaktívne či naopak utiahnuté, rozprávajúce sa s neviditeľnými kamarátmi, vyspelé na svoj vek, nepochopené v kolektíve, je možno len duša, ktorá prišla na pomoc v tejto novej dobe hľadania vnútornej rovnováhy a potrebuje podporu a pochopenie svojho nadania.

 

Individuálna anjelská terapia pre rodičov a deti

Táto hodina je pre rodičov a deti, keď majú rodičia pocit, že dieťatko je hyperaktívne, nevedia si dať rady pri jeho výchove, nerozumejú jeho duši alebo dieťa vidí, počuje a má strach z rôznych bytostí, či má vyvinuté jasnovidné schopnosti a nevie si s nimi poradiť. Terapia je pre dieťa zvlášť alebo prípadne aj spolu s rodičom, v závislosti od jeho veku a celkového problému.

Individuálne termíny prinášajú riešenie šité priamo na mieru, veku a problémom dieťaťa a rodiča. Hodina 30 eur. 

Cena pre jedno dieťa v skupine 30 eur.

 

Všeobecné pokyny :

1. Dieťa musí vedieť hovoriť, chodiť, samo alebo s doprovodom použiť toaletu. V prípade telesne alebo mentálne postihnutého dieťatka je účasť na zvážení rodiča.

2. Dieťa  absolvuje kurz samé bez rodiča, ten však môže po celý čas byť prítomní v čakárni a spríjemniť si čas relaxom, občerstvením či využitím inej služby v Sanny Centre.

3. Kurz je vedený pod dohľadom medzinárodne certifikovaných lektoriek, osoby zdravotného dohľadu s potvrdením psychológa o odbornej spôsobilosti.


NWI3Zm