SKUPINOVÉ SEMINÁRE

Škola ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY

Skupinové anjelské semináre, kurzy, workshopy a noci čarodejníc pod vedením lektoriek programu ACP Doreen Virtue, Phd.

Vidíte anjelov a dejú sa vám zvláštne veci. Rozumiete ezoterickým pojmom, ale neviete ich správne používať vo svoj prospech.Chceli by ste lepšie vedieť meditovať, vizualizovať, priťahovať si do života želané skutočnosti. Potrebujete pomôcťs problematickými situáciami vo svojom živote, trápi vás nevyriešené detstvo, vzťah k rodičom, problematický partnerský čimanželský vzťah. Stojíte pred životným rozhodnutím. Chcete zmeniť svoj život a pohnúť sa z miesta. Neviete, ako ďalej, mátestrachy, úzkosti, kilá bolesti, nočné mory. Ste tu správne, vitajte na skupinovej anjelskej terapii. Dostanete odpovede na svojeotázky, naučíte sa pomôcť samému sebe, precvičíte si rôzne metódy liečenia, vizualizácie a meditačných cvičení. Nemusíte ničhovoriť. O sebe a svojich problémoch pred všetkými. Stačí popíjať čaj, či kávu, vnímať svoje myšlienky a pocity na kurze, zapojiťsa do hravej a zábavnej formy terapie, a skúsiť urobiť krok na ceste k zlepšeniu kvality svojho života medzi príjemnými ľuďmirovnakej vlnovej dĺžky.


Dôležité: Anjelská terapia, kurz osobného rozvoja, workshop, noc čarodejníc, nenahrádza konzultáciu u psychológa ani psychiatra, nesúvisí so žiadnym náboženským vierovyznaním a nie je ani ľudovým liečiteľstvom.


Môžete tieto kurzy absolvovať pokiaľ ste úplný začiatočník alebo aj znalí problematiky. Odporúčame absolvovať v danom poradí.


Týchto kurzov sa zúčastňujete výhradne pre osobnú potrebu, nie sú certifikované pre vykonávanie povolania terapie. Kurzy sú pripravované pod vedenímmedzinárodne certifikovaných anjelských praktičiek a lektoriek programom Doreen Virtue, Phd., Charles Virtue, InnaSegal, materiály je zakázané kopírovať alebo inak šíriť ich obsah alebo časť, bez písomného súhlasu lektoriek, či používať ich ako učebné pomôcky pre iné kurzy, školenia, semináre, meditácie, pod vedením iného lektora.


MTc4MjAwNz